2020.03.27 Piątek IV Tygodnia Wielkiego Postu

 

Kochani dziś Piątek IV Tygodnia Wielkiego Postu, zachęcamy aby w ramach spaceru nawiedzić świątynię i indywidualnie rozważyć Drogę Krzyżową. Prosimy o modlitwę za całą naszą wspólnotę Parafialną.

Dziś również Nabożeństwo z papieżem Franciszkiem i błogosławieństwo Urbi et Orbi

Ojciec Święty Franciszek zaapelował o wspólną modlitwę w celu zatrzymania pandemii koronawirusa. W ramach wspólnej modlitwy Papież zaprosił  do duchowej łączności z Nim podczas nabożeństwa, które odprawi na dziedzińcu bazyliki św. Piotra w Rzymie, w piątek, 27 marca br. o godzinie 18.00. Na nabożeństwo złoży się słuchanie Słowa Bożego, modlitwy błagalne i adoracja Najświetszego Sakramentu. Na zakończenie Ojciec Święty udzieli błogosławieństwa Urbi et Orbi, do którego będzie dołączona możliwość otrzymania odpustu zupełnego

Będzie Ono transmitowane przez TVTRWAM i TVP Info

Używamy plików cookie, aby ułatwić Ci surfowanie po Internecie i aby udoskonalać naszą witrynę. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zastosowanie plików cookie.