Kochani w Chrystusie Siostry i Bracia

Od 25 marca organy państwowe zaostrzyły kwarantannę w naszym kraju, decydując iż w Mszy Świętej lub innym obrzędzie liturgicznym może jednocześnie brać udział nie więcej niż 5 osób (nie licząc osób sprawujących posługę). W związku z tym nie jesteśmy już w stanie zapewnić możliwości udziału w liturgii wszystkim chętnym, jak było to dotychczas, również przy uczestnictwie do 50 osób. Dlatego zwracamy się z prośbą, aby fizycznie w Eucharystii brały udział tylko te osoby, które zamówiły intencję Mszy Świętej danego dnia i o danej godzinie (dotyczy to również niedziel).

W związku z zaostrzeniami kwarantanny od najbliższej niedzieli, 29 marca, wracamy również do zwykłego porządku sprawowania Mszy Świętych (800, 1030, 1200 i 1800, a na os. Kośmin o 930), gdyż fizycznie i tak nie mamy możliwości sprawować takiej ilości Eucharystii, aby wszyscy chętni mogli wziąć w nich udział. Bardzo za to przepraszamy i prosimy módlcie się za nas, my będziemy pamiętać o Was w naszych codziennych modlitwach, również podczas każdej Eucharystii. Zachęcamy również do uczestnictwa w Mszach Świętych transmitowanych przez środki społecznego przekazu, a także w łączności duchowej z nami, Waszymi kapłanami, do wspólnej modlitwy różańcowej o 2030, po której każdego dnia udzielamy Wam błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem w drzwiach naszego kościoła parafialnego.

Jednocześnie prosimy, aby zaglądać na stronę internetową naszej parafii, gdzie staramy się na bieżąco informować o wszystkich zmianach w zależności od wytycznych państwowych czy też Episkopatu.

Używamy plików cookie, aby ułatwić Ci surfowanie po Internecie i aby udoskonalać naszą witrynę. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zastosowanie plików cookie.